Sawo saunová pec elektrická Nordex mini 3,6KW NB
Kód: ADNRMN36NBZDetailní popis produktu
Elektrická saunová pec typu MINI-malá od rakúskej spoločnosti SENTIOTEC
Tento veľmi malý ohrievač je určený pre malé suché domáce sauny do 4m3 a je prispôsobené na montáž na vnútornú stenu sauny.
Všetky kovové časti vykurovacieho telesa sú vyrobené z nerezovej ocele.
Do saunového ohrievača sa zmestí 8kg lávových kameňov, ktoré je po nahriatí na prevádzkovú teplotu možno polievať vodou a vykonávať tak parné nárazy.
| Typ: | SAWOTEC MINI nerez MN-36-NB-Z |
| Prostor: | 3 - 4,5 m3 |
| Výkon: | 3,6 kW |
| Rozměr: | 340 x 200 x 445 mm |
| Připojení: | 230V N AC, kabel 3x2,5 CYKY, jistič 1x16A, 30mA |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Vykurovací výkon: | 3,6kW |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.