Sawo saunová pec elektrická MINI 3,0KW NB
Kód: ADNRMN30NBZDetailní popis produktu
Jednoduché, moderné saunové kachle Nordex Mini 3,0 kw. Mini má 11 kg kamenného priestoru.
Mini ohrievač je možné vďaka svojej malej veľkosti a zľava doprava otočnej riadiacej jednotke umiestniť na veľmi malé miesta. Tieto kachle do sauny je možné inštalovať buď priamo na stenu, alebo šikmo do rohu, aby bolo možné efektívne využiť priestor v saune.
Výška sauny min. 1900 mm.
Minimálne vzdialenosti: 150 mm od podlahy, 100 mm od steny, 20 mm od lavice
Rozmery ohrievača: 340x200x495
Priestor do sauny o veľkosti 2 - 4 m3.
Napätie: 220-240V 1N~/380-415V 2N~
Poistka: 1 x 16A / 2 x 10A.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| Farba: | Steel |
| Funkcia pece: | Regulácia teploty |
| Hĺbka obalu: | 20 cm |
| Materiál: | nerez |
| Objem sauny: | 2-4 m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 35 cm |
| Šírka produktu: | 340 mm |
| Typ ohrievača: | Elektrické |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vykurovací výkon: | 3,0kW |
| Výška obalu: | 45 cm |
| Výška produktu: | 495 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.