Sawo saunová pec elektrická Krios 9kw NS PREMIUM
Kód: ADKRI90NSDetailní popis produktu
Saunový ohrievač Krios 9kw NS PREMIUM, Technické údaje:
Výkon saunového ohrievača 9kW
Ohrievač je bez regulácie
Vonkajší plášť nerezová oceľ, vnútorný plášť aluziniek
Nerezové Vykurovacie špirály.
Jednoduchá a rýchla montáž
Nástenný ohrievač, pre veľkosť sauny 8-14m3, množstvo kameňov 50kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Hĺbka obalu: | 300mm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 10,0 kg |
| Výška obalu: | 500mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.