Sawo saunová pec elektrická Krios 6kw NS PREMIUM
Kód: ADKRI60NSDetailní popis produktu
Saunový ohrievač Krios 6kw NS PREMIUM, Technické údaje:
Výkon saunového ohrievača 6kW
ohrievač bez regulácie
Vonkajší plášť nerezová oceľ, vnútorný plášť aluziniek
Nerezové Vykurovacie špirály.
Jednoduchá a rýchla montáž
Nástenný ohrievač, pre veľkosť sauny 5-9-m3, množstvo kameňov 50kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 300mm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 10kg |
| Vykurovací výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 500mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.