Sawo saunová pec elektrická Krios 6kw Ni2 Premium
Kód: ADKRI60NI2Detailní popis produktu
Tento model nezaberá veľa miesta a je pripevnený priamo na stenu, čo znamená, že je skvelou voľbou aj pre malú saunu. Saunové kachle sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Pri stálom vystavení agresívnemu vonkajšiemu prostrediu zostáva materiál odolný voči korózii a zaisťuje dlhú životnosť. Pripojenie sa vykonáva do sietí s napätím 380 V. Priestor kachlí umožňuje použitie veľkého množstva kameňov, čo prispieva k zvýšenému vykurovaniu sauny a umožňuje získať viac sýte pary. Otvorený ohrievač pojme až 50-60 kg kameňov. Ovláda sa pomocou zabudovaného diaľkového moderného ovládacieho panelu Sawo 2.0.
Dotykové tlačidlá diaľkového ovládača sú podsvietené kontrastnou červenou farbou. Tento model prepája nielen ovládanie elektrického ohrievača, ale aj osvetlenie s vetraním v saune, čo je výhodné dvojnásobne. Diaľkové ovládanie umožňuje nastaviť parný režim na ďalších 0-12 hodín a odložiť štart o 1-24 hodín, rovnako ako automatizovať zapínanie a vypínanie sauny.
Rozmery ovládacieho panelu: 104x35x147
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 290mm |
| Šírka obalu: | 390mm |
| Váha vrátane obalu: | 10,0 kg |
| Vykurovací výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 580mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.