Sawo saunová pec elektrická Krios 4,5kw NB PREMIUM
Kód: ADKRI45NBDetailní popis produktu
Saunový ohrievač Krios 4,5kw NS PREMIUM, Technické údaje:
Výkon saunového ohrievača 4,5kW
Ohrievač je s reguláciou na plášti.
Vonkajší plášť nerezová ocel, vnútorný plášť aluziniek
Nerezové topné spirály.
Jednoduchá a rýchla montáž
fínsky ohrievač do sauny
Nástenný ohrievač, pre veľkosť sauny 3-6m3, množstvo kamenov 50kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Hĺbka obalu: | 300mm |
| Objem sauny: | 3-6m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 10kg |
| Vykurovací výkon: | 4,5kW |
| Výška obalu: | 500mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.