Sawo polievacie vedro do sauny osika
Kód: AD393ADetailní popis produktu
Polievacie vedrá do sauny patria ku každej saune, poskytuje ľahké ovládanie a prirodzený vzhľad sa hodí aj do dnešnej moderných ochladzovní. Vedro sa dá pripevniť ako na stenu, tak aj na strop, má samodopúšťací mechanizmus, druhý koniec dodanej sprchovej hadice sa pripojí k domovej vodovodnej prípojke. Vedro nie je vhodné do exteriéru. Vedro nie je vhodné na komerčné účely. Vedro je nutné vo vnútri pravidelne dezinfikovať. Pre dlhšiu životnosť je možné vedro ošetriť náterom.
Výška 355 mm, šírka 500 mm, hĺbka 715 mm, priemer 500 mm.
Obsah dodávky:
- vedro
- rukoväť s ťažným lanom
- dĺžka ťažného lana: 800 mm
- 2 x upevňovacia skrutka rukoväte
- plavákový ventil
- 4 x skrutky pre montáž na stenu alebo strop
- sprchová hadica s vnútorným závitom 1/2"
- dĺžka sprchovej hadice: 1500 mm
V záložke PRÍSLUŠENSTVO nájdete odkaz na vedro z cédra.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Dĺžka: | 800 |
| Farba: | 715 mm |
| Hĺbka obalu: | 41 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Rozdelenie do skupín: | Vedrá do sauny |
| Šírka obalu: | 41 cm |
| Šírka produktu: | 500 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na strop, stěnu |
| Váha vrátane obalu: | 10 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 48 cm |
| Výška produktu: | 355 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.