Sawo polievacie vedro do sauny céder
Kód: AD393DDetailní popis produktu
Polievacie vedrá do sauny patrí ku každej saune, poskytuje jednoduché ovládanie a prirodzený vzhľad sa hodí aj do dnešnej moderných ochlazoven. Vedro sa dá pripevniť ako na stenu, tak i na strop, má samodopouštěcí mechanizmus. druhý koniec dodanej sprchovej hadice sa pripojí k domovej vodovodnej prípojke. Vedro nie je vhodné do exretiéru.
Výška 355 mm, šírka 500 mm, hĺbka 715 mm, priemer 500 mm.
Obsah dodávky:
- vedro
- rukoväť s ťažným lanom
- dĺžka ťažného lana: 800 mm
- 2 x upevňovacia skrutka rukoväte
- plavákový ventil
- 4 x skrutky pre montáž na stenu alebo strop
- sprchová hadica s vnútorným závitom 1/2"
- dĺžka sprchovej hadice: 1500 mm
V záložke PRÍSLUŠENSTVO nájdete odkaz na vedro z osiky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochladzovací kade pre sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Farba: | 715 mm |
| Hĺbka obalu: | 41 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Rozdelenie do skupín: | Vedrá do sauny |
| Šírka obalu: | 41 cm |
| Šírka produktu: | 500 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na strop, stěnu |
| Váha vrátane obalu: | 10 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 48 cm |
| Výška produktu: | 355 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.