SAVONIA saunová pec elektrická NS Trendline 18kW
Kód: ADSAV180NSZDetailní popis produktu
Všetky kovové časti ohrievača Savonia sú vyrobené z nerezovej ocele.
- Výkon a pripojenie: 18,0 kW/400V.
- Rozmery (ŠxDxV): 590x410x655 mm.
- Hmotnosť ohrievača 29 kg.
- Sieťové napätie/fáza 400V 3N
- Poistka A 3x16
- Pripojovací kábel (mm2) 5x2,5
- Výška sauny min. 2100 mm.
- Minimálna bezpečnostná vzdialenosť k horným laviciam je 160 mm, k bočnej stene 160 mm a ochranná vzdialenosť spodnej lavice od kachlí je 100 mm.
Saunové kamene nie sú súčasťou ohrievača. Pri obstaraní ohrievača v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene za zvýhodnenú cenu sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Hĺbka obalu: | 640mm |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 450mm |
| Váha vrátane obalu: | 30kg |
| Vykurovací výkon: | 18kW |
| Výška obalu: | 700mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.