Saunové palubovky do sauny Softline Osika 15x90
Kód: AD4871Detailní popis produktu
Cena je za 1 palubovku podľa zvoleného rozmeru. Na prikrytie jedného metra budete potrebovať cca 11 paluboviek.
Tónovaný a harmonický, teplý a útulný – alebo možno nervózny a originálny? Voľba je na Vás. Palubky STP sú klasický profil saunových paluboviek. Palubky majú hrúbku 15 mm a šírku 90 mm, čo im dáva efektívnu šírku 81 mm. Palubky STP v rozmere 15×90 sú dostupné ako skladový produkt, čo umožňuje rýchle dodanie.
Saunové palubovky z osiky sú vďaka svojim vlastnostiam ideálnym a rozšíreným materiálom vhodným na použitie v saunách s nárazovou vlhkosťou a vysokou teplotou.
Osikové drevo je veľmi svetlé, ľahké, pevné av suchom stave tvrdé a odolné. Neobsahuje živicu a má minimum hrčí. Nie je trieskové a neobsahuje živicu. Osika je jasná s rovnomernou textúrou a osika dodáva saune harmonický vzhľad a príjemnú vôňu. Saunové palubovky z osiky sa používajú najmä ako obklad stien sauny (vnútorné), saunové laty z osiky potom na saunové lavice do sauny. Saunové palubovky a lavicové laty z osiky sa vďaka zlej tepelnej vodivosti príliš nezahrievajú, a to ani pri vysokých teplotách a teplotným výkyvom tak odolávajú bez praskania. Palubky do sauny z osiky sú na dotyk príjemne hladké a mäkké a lavica z osiky tak poskytuje pohodlné sedenie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Palubky do sauny – drevo, obklady a materiály |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| dĺžka v metroch: | 2.4 |
| Drevo do sauny: | Saunove palubovky |
| Hĺbka obalu: | 14mm |
| Šírka obalu: | 1000mm |
| Váha vrátane obalu: | 0,4kg |
| Výška obalu: | 92mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.