Saunovacia čiapka Žaba, plsť
Kód: AD0251Detailní popis produktu
Čiapka do sauny dokonale ochráni Vaše vlasy a pokožku pred horúčavou, pretože Vám poskytne potrebný ochladzovací efekt, a preto ju vrelo odporúčame ako vhodný doplnok na saunovanie. Horúci vzduch sa v saune udržuje hore a pokiaľ sedíte, hlava je vždy v tom najteplejšom prostredí. Zatiaľ čo telo sa postupne prehrieva, hlava sa ohrieva najrýchlejšie.
Vďaka tomuto doplnku môžete v saune stráviť dlhší čas. Prírodný plstený materiál má bezchybnú vlastnosť rýchlo vyschnúť a svojou skladnosťou sa zmestí do každej tašky.
Ak chcete vlasom dopriať ďalšiu ochranu, môžete na ne pred saunovaním naniesť kokosový alebo iný prírodný olej. Stačí na končeky vlasov - dodáte im živiny a pomôžete im prečkať pobyt v horúcom prostredí sauny. Po procedúre vlasy umyte vodou a šampónom a naneste na ne kondicionér. Nakoniec ich vysušte fénom alebo ich nechajte prirodzene preschnúť.
Čiapku do sauny nesmiete prať v práčke, ale iba ručným praním vo vlažnej vode, najlepšie bez pridaných saponátov.
Plsť či plsť (alebo tiež z nemčiny filc) je plošná textília zo vzájomne zaklesnutých vlákien. Z plsti sa tiež napríklad vyrábajú klobúky, biliardové sukno a ďalšie doplnky a dekorácie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čiapky do sauny (saunovacie čiapky) |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Druh: | Čiapky |
| Farba: | Zelená |
| Funkcia: | Na ochranu |
| Hĺbka obalu: | 3 cm |
| Materiál: | Plsť |
| Rozdelenie do skupín: | Čiapky do sauny |
| Šírka obalu: | 15 cm |
| Šírka produktu: | 250 mm |
| Typ: | Na telo |
| Účel: | Ochranná pomôcka |
| Váha vrátane obalu: | 0,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 25 cm |
| Výška produktu: | 250 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.