Saunaproject vedro do sauny polievacie 22L
Kód: AD128Detailní popis produktu
Ručne vyrobené polievacie vedro do sauny s objemom pre cca 18 l vody. Svetlé prevedenie materiál Jelša. Vedro môžete upevniť na strop alebo na stenu. Súčasťou dodávky je systém napúšťania, lanové tiahlo, nerezové konzoly, uchytávacie spony.
Masívne polievacie vedro do sauny, ktoré je vhodné do interiéru a je vybavené automatickým doplňovaním vody formou plaváku. Vedro je precízne ošetrené vrstvovým lakom s vysokou odolnosťou.
Vedro je nutné vo vnútri pravidelne dezinfikovať. Odporúčame raz mesačne. Vedro však nesmie pri ošetrovaní vyschnúť, preto vedro vylejte, vyčistite, ošetrite dezinfekciou a ihneď znova napustite vodou.
Vedro je zvnútra riadne ošetrené lakom, ale nie je chránené žiadnou vložkou a môže tak dôjsť k černeniu dreva. Je to prirodzené, ale tento jav môžete pravidelným čistením oddialiť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochladzovací kade pre sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Druh: | Vedro |
| Farba: | Svetlá |
| Funkcia: | Na polievanie vodou |
| Hĺbka obalu: | 28 cm |
| Materiál: | Olše |
| Rozdelenie do skupín: | Vedrá do sauny |
| Šírka obalu: | 41 cm |
| Šírka produktu: | 410 mm |
| Typ: | Dekorácia |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 8kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 31 cm |
| Výška produktu: | 310 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.