Saunaproject podhlavník do sauny osika
Kód: AD12641Detailní popis produktu
Drevený podhlavník do sauny vhodný na lavicu šírky 50cm. Kvalitne podložená hlava v saune je základom správneho saunovania.
DÔLEŽITÉ: Ako každý neošetrený drevený materiál v saune nemá rád vlhkosť, pri nadmernom vystavovaní vlhku trpí a mení svoju štruktúru. Preto je nutné podhlavníky po každom saunovaní odniesť do suchého prostredia mimo saunu, aby do budúceho použitia riadne vyschli.
Podhlavníky do sauny z Osiky sa hojne používajú vďaka nízkej hustote, nedostatku živice a malému množstvu hrčí. Užitočné špecifikácie osiky vysvetľujú vysoké taníny, ktoré nielen výrazne znižujú schopnosť hniloby dreva vo vlhkom prostredí, ale taktiež mu dávajú výraznú neuveriteľnú vôňu. Podhlavník z Osiky nepraská, ľahko sa spracováva a funguje dobre za podmienok vysokej vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Farba: | Svetlá |
| Hĺbka obalu: | 30 cm |
| Materiál: | osika |
| Rozdelenie do skupín: | Podhlavníky do sauny |
| Šírka obalu: | 40 cm |
| Šírka produktu: | 400 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 30 cm |
| Výška produktu: | 100 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.