Saunaproject podhlavník do sauny, vŕba Abachi
Kód: ADX232Detailní popis produktu
Drevený podhlavník do sauny vhodný na lavicu šírky 50cm. Kvalitne podložená hlava v saune je základom správneho saunovania.
DÔLEŽITÉ: Ako každý neošetrený drevený materiál v saune nemá rád vlhkosť, pri nadmernom vystavovaní vlhku trpí a mení svoju štruktúru. Preto je nutné podhlavníky po každom saunovaní odniesť do suchého prostredia mimo saunu, aby do budúceho použitia riadne vyschli.
Africká vŕba Abachi je svetlo žltá, mäkká a bezsukatá drevina. Má nízku hustotu a tepelnú vodivosť. Používa sa najmä na výrobu saunových lavíc, opierok a podlahových roštov.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Farba: | Svetlá |
| Hĺbka obalu: | 30 cm |
| Materiál: | Abachi |
| Rozdelenie do skupín: | Podhlavníky do sauny |
| Šírka obalu: | 40 cm |
| Šírka produktu: | 400 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,5kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 30 cm |
| Výška produktu: | 100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.