Saunaproject konštrukčný hranol (5ks/bal) pre sauny 40x20x2000mm
Kód: ADX9664Detailní popis produktu
Konštrukčný hranol do sauny dĺžka 2000mm 40x20mm - materiál smrek. Cena za 1kus dĺžky 2000mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Palubky do sauny – drevo, obklady a materiály |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| balenie: | balenie ks |
| Drevo do sauny: | Konstrukčné hranoly |
| Hĺbka obalu: | 40mm |
| Šírka obalu: | 2100mm |
| Váha vrátane obalu: | 0,4kg |
| Výška obalu: | 20mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.