Rukavica do sauny výšivkou, plsť
Kód: AD12603-6 AD12603-1 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Táto rukavica do sauny slúži na ochranu vašich rúk pri polievanie kachlí vodou a pri manipulácii so sklenenými dvierkami pri peci na drevo. Môže byť tiež použitá ako náhrada za klasike masážne rukavice.
Plsť (alebo tiež z nemčiny filc) je plošná textília zo vzájomne zaklesnutých vlákien. Z plsti sa tiež napríklad vyrábajú klobúky, biliardové sukno a ďalšie doplnky a dekorácie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kefy a masážne pomôcky do sauny |
|---|---|
| Druh: | Ochranná a masážna rukavica |
| Farba: | Zelená, biela |
| Funkcia: | Na ochranu a masáž |
| Hĺbka obalu: | 3 cm |
| Materiál: | Plsť |
| Rozdelenie kief do sauny: | Plsť |
| Šírka obalu: | 15 cm |
| Šírka produktu: | 150 mm |
| Typ: | Na telo |
| Účel: | Ochranná a masážna pomôcka |
| Váha vrátane obalu: | 0,2kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 24 cm |
| Výška produktu: | 240 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.