Rukavica do sauny s úpletom, bavlna - froté
Kód: AD12537Detailní popis produktu
Rukavice do sauny bavlna - slučkové froté je vhodná pre jemné každodenné umývanie pokožky. Rukavice s pružným bavlneným úpletom.
Bavlna je jemná biela substancia pozostávajúca z vlákien získavaných zo semien rastlín, ktoré patria k rodu Gossypium (bavlník). Z bavlny sa vyrábajú aj odevy, bytové a technické textílie.
Slučkové tkaniny, nazývané aj froté (angl. terry-cloth, nem. Frottiergewebe), sú trojrozmerové textílie. Tretí rozmer tkaniny tvoria kľučky z osnovných nití nad alebo pod plochou základnej tkaniny. Z froté tiež vyrábajú plážové odevy a posteľnú bielizeň.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kefy a masážne pomôcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Druh: | Rukavica na umývanie |
| Farba: | Biela |
| Funkcia: | Na umývanie |
| Hĺbka obalu: | 3 cm |
| Materiál: | Bavlna - froté |
| Rozdelenie kief do sauny: | Bavlna - froté |
| Šírka obalu: | 16 cm |
| Šírka produktu: | 160 mm |
| Typ: | Na telo |
| Účel: | Umývacia pomôcka |
| Váha vrátane obalu: | 0,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 21 cm |
| Výška produktu: | 210 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.