Rento vedro do sauny hliník s uchom
Kód: AD04107Detailní popis produktu
Vedro je z hliníka ošetreného proti vlhkosti. Ucho je vyrobené z laminovaného bambusu, ktorý je ekologický.Objem 5l. Výška 20 cm priemer 23 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Farba: | Červená |
| Hĺbka obalu: | 200mm |
| Rozdelenie do skupín: | Vedrá do sauny |
| Šírka obalu: | 235mm |
| Váha vrátane obalu: | 0,3kg |
| Výška obalu: | 200mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.