Rento vedro do sauny bambus s čiernou plastovou vložkou, 5L
Kód: AD12417Detailní popis produktu
Vedro do sauny od fínskeho výrobcu Rento z tepelne spracovaného bambusu a s plastovou vložkou na ochranu prírodného materiálu.
K vedru v bambusovom prevedení odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky radu bambus, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Po ukončení saunovania, vylejte vodu z vedra vysušte suchou handrou a odneste vedro z priestoru sauny von do inej miestnosti a ponechajte pri izbovej teplote, vrátane naberačky. Nenechávajte bambusové vedro sušiť v horúcej a vlhkej saune. Nenechávajte vo vedre stále vodu. Pred ďalším použitím vedro opäť naplňte čerstvou vodou a potom doneste do sauny. Nenechávajte naberačku stále vo vode, naberte iba vodu, polejte kachle a naberačku odložte bokom. Ak by naberačka stála príliš dlho vo vode, mohla by popraskať. Je možné čistiť mydlovou vodou s použitím mäkkej huby alebo kefy. Pri nedodržaní návodu by mohlo dôjsť k popraskaniu bambusového materiálu.
Rýchlo rastúci a prirodzene obnoviteľný prírodný bambus predstavuje ekologickú alternatívu k tvrdému drevu. Pri správnom zaobchádzaní vydrží bambusový saunový riad krásny po dlhú dobu.
Bambus je súhrnný názov pre množstvo rodov tráv z čeľade lipnicoovitých vyznačujúcich sa drevnatými steblami. Sú napospol radené do podčeľadia bambusovej (Bambusoideae). Najväčšie druhy dorastajú do výšky až cez 40 metrov. Použitie bambusu je pomerne široké, napríklad ako stavebný a konštrukčný materiál, ako surovina na výrobu vecí dennej potreby, bambusové výhonky ako potravina, na výrobu papiera, ale aj ako na astmu, kŕče a horúčky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| Druh: | Vedro |
| Farba: | Bambusové dřevo |
| Funkcia: | Na polievanie vodou |
| Hĺbka obalu: | 20 cm |
| Materiál: | Bambus |
| Rozdelenie do skupín: | Vedrá do sauny |
| Šírka obalu: | 23 cm |
| Šírka produktu: | 230 mm |
| Typ: | Dekorácia |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 1,76 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 20 cm |
| Výška produktu: | 200 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.