Rento uterák do sauny 50x70 cm
Kód: AD331564-3 AD331564-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Pohodlný uterák do sauny od fínskej firmy Rento s chambray lemami. Nová farba black/grey. Saunové textílie Kenno sú vyrobené z recyklovanej bavlny, ktorá dodáva látke prirodzenú mäkkosť a žiarivú textúru. Uterák je vhodný na relaxáciu v saune.
Pred prvým použitím vyperte podľa pokynov uvedených na štítku uteráka. Perte na jemný cyklus 30 ° C, je možné, že sa uterák málinko zrazí - cca z 5%. Nesušte v sušičke. Nečistite chemicky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kilty uteráky a župany do sauny |
|---|---|
| Druh: | Uterák |
| Hĺbka obalu: | 2 cm |
| Materiál textil: | 75 % bavlna, 25 % polyester |
| Rozdelenie do skupín: | Utěráky do sauny |
| Šírka obalu: | 15 cm |
| Šírka produktu: | 500 mm |
| Typ: | Na telo |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,1 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 30 cm |
| Výška produktu: | 700 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.