Rento med na telo do sauny breza 150 ml
Kód: AD12754Detailní popis produktu
Ľahko použiteľný výživný saunový med pre celé telo. Med do sauny pracuje na zjemnenie a vyčistenie pleti. Upokojujúci extrakt z kôry brezy udržuje rovnováhu vlhkosti pokožky. S jemnou vôňou zelene začiatkom leta a brezových listov.
Použitie: Vmasírujte do čistej pokožky a nechajte vstrebať. Opláchnite teplou vodou.
Vyrobené vo Fínsku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kozmetika do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Funkcia: | Na masáž |
| Hĺbka obalu: | 7 cm |
| Šírka obalu: | 10 cm |
| Šírka produktu: | 80 mm |
| Typ: | Na telo |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,3kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 16 cm |
| Výška produktu: | 145 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.