Rento masážna kefa do sauny
Kód: AD601248Detailní popis produktu
Ku kefe v bambusovom prevedení odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky radu bambus, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Kefa je olejovaná, vyrobená z tepelne ošetreného bambusu a opatrená prírodnými štetinami. Je vhodný na jemnú masáž celého tela. Štetiny sú jemné a šetrné k pokožke.
Kefa je vyrobená z prírodného bambusu, preto je nutné ju po použití odniesť von zo sauny a nechať uschnúť a uskladniť pri izbovej teplote do budúceho použitia. Ošetrenie sa môže vykonať vlhkou ale vyžmýkanou handričkou.
Kefa je určená iba pre masáž do sauny. Nesmie sa používať v sprchovacom kúte, vani a pod. Kefa nevydrží polievanie vodou ani sprchovanie.
Bambus je súhrnný názov pre množstvo rodov tráv z čeľade lipnicoovitých vyznačujúcich sa drevnatými steblami. Sú napospol radené do podčeľade bambusovej (Bambusoideae). Najväčšie druhy dorastajú do výšky až cez 40 metrov. Použitie bambusu je pomerne široké, napríklad ako stavebný a konštrukčný materiál, ako surovina na výrobu vecí dennej potreby, bambusové výhonky ako potravina, na výrobu papiera, ale aj ako na astmu, kŕče a horúčky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kefy a masážne pomôcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Druh: | Kefy |
| Farba: | Hnedá |
| Funkcia: | Na masáž |
| Hĺbka obalu: | 10 cm |
| Materiál: | Bambus |
| Rozdelenie kief do sauny: | Kefy |
| Šírka obalu: | 10 cm |
| Šírka produktu: | 100 mm |
| Typ: | Na telo |
| Účel: | Masážna pomôcka |
| Váha vrátane obalu: | 0,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 41 cm |
| Výška produktu: | 410 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.