Rento kilt do sauny, dámsky 85x145cm
Kód: AD600853Detailní popis produktu
Dámsky kilt Rento je pohodlný a bez námahy a slúži ako neformálny doplnok do sauny. Saunové textílie Kenno sú vyrobené z recyklovanej bavlny, čo dodáva látke prirodzenú mäkkosť a žiarivú štruktúru. Široký okraj je útulným, ale elegantným zavŕšením. Zapína sa na suchý zips.
Inštrukcie: Pred použitím vyperte. Pred praním starostlivo uzavrite suchý zips a perte samostatne. Pri prvom praní je možné, že sa kilt o niečo zrazí, ale nijako dramaticky. Nastavte šetrný program prania 40 °C. Žehlenie na strednú teplotu. Nesušte v bubnovej sušičke a nečistite chemicky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kilty uteráky a župany do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Druh: | Kilt |
| Hĺbka obalu: | 10 cm |
| Materiál: | 75% bavlna, 25% polyester |
| Materiál textil: | 75% bavlna, 25% polyester |
| Rozdelenie do skupín: | Kilty do sauny |
| Šírka obalu: | 20 cm |
| Šírka produktu: | 850 mm |
| Typ: | Na telo |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 20 cm |
| Výška produktu: | 1450 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.