Rento esencia do sauny polárna bobuľa, 400ml
Kód: AD3176Detailní popis produktu
Vychutnajte si originálnu arómu do sauny od spoločnosti Rento. Osviežujúcu vôňu čerstvých bobúľ z Laponska, ktorá zrela polnočným slnkom a arktickými pádmi.
Pridajte do kalíška s vodou 4 kvapky esencie a nechajte v saune odparovať. Odparovač do sauny po použití vypláchnite vodou. Nádobu s vôňou neuchovávajte v horúcej saune. Aróma do sauny krásne prečistí vzduch.
Do vody postačia 4 viečka vône na 1 liter vody, vodou potom polievajte lávové kamene. Vône môžete kombinovať. Esenciu používajte vždy zriedenú s vodou.
Esenciálne oleje sú prchavé aromatické tekutiny vydestilované z kríkov, kvetov, stromov, koreňov a semien rastlín. Chemické zloženie esenciálnych olejov je veľmi komplexné: každý môže obsahovať stovky rôznych a unikátnych zložiek. Okrem toho sú esenciálne oleje vysoko koncentrované a ďaleko účinnejšie ako sušené byliny. Vysoko koncentrovanými sa esenciálne oleje stávajú vďaka procesu destilácie. Na získanie jedinej kvapky esenciálneho oleja je často potrebná celá rastlina alebo aj viac. Esenciálne oleje sú tiež odlišné od bežných olejov ako je slnečnicový olej alebo olivový olej. Nie sú mastné a neupchávajú póry, tak ako mnohé rastlinné oleje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odporúčame do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka obalu: | 6 cm |
| Použitie: | Zvlhčovače |
| Složenie: | Obsahuje reakční směs: 5-Chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-Methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239- |
| Šírka obalu: | 6 cm |
| Šírka produktu: | 60 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,4 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 16 cm |
| Výška produktu: | 160 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.