Rento darčekový set esencii do sauny 3x400ml
Kód: AD600477-3 AD600477-1 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Rento darčeková krabička, Lesný set zahŕňa všetky obľúbené vône: eukalyptus, breza a arktické bobule.
Rento darčeková krabička, Svieža súprava zahŕňa všetky obľúbené vône: vianočné korenie, lesný vánok, arktická borovica.
Pridajte do kalíška s vodou 4 kvapky esencie a nechajte v saune odparovať. Odparovač do sauny po použití vypláchnite vodou. Nádobu s vôňou neuchovávajte v horúcej saune. Aróma do sauny krásne prečistí vzduch.
Do vody postačia 4 viečka vône na 1 liter vody, vodou potom polievajte lávové kamene. Vône môžete kombinovať. Esenciu používajte vždy zriedenú s vodou.
Esenciálne oleje sú prchavé aromatické tekutiny vydestilované z kríkov, kvetov, stromov, koreňov a semien rastlín. Chemické zloženie esenciálnych olejov je veľmi komplexné: každý môže obsahovať stovky rôznych a unikátnych zložiek. Okrem toho sú esenciálne oleje vysoko koncentrované a ďaleko účinnejšie ako sušené byliny. Vysoko koncentrovanými sa esenciálne oleje stávajú vďaka procesu destilácie. Na získanie jedinej kvapky esenciálneho oleja je často potrebná celá rastlina alebo aj viac. Esenciálne oleje sú tak odlišné od bežných olejov ako je slnečnicový olej alebo olivový olej. Nie sú mastné a neucpávajú póry, tak ako mnohé rastlinné oleje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Esencie do sauny |
|---|---|
| Hĺbka obalu: | 7 cm |
| Použitie: | Zvlhčovače |
| Složenie: | 5-Chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-Methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1). UFI: NPHD-9WC |
| Šírka obalu: | 19 cm |
| Šírka produktu: | 190 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 1,30 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 23 cm |
| Výška produktu: | 230 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.