Rento čiapka do sauny, bavlna/ľan
Kód: AD11439Detailní popis produktu
Čiapka do sauny dokonale ochráni Vaše vlasy a pokožku pred horúčavou, pretože Vám poskytne potrebný ochladzovací efekt, a preto ju vrelo odporúčame ako vhodný doplnok na saunovanie. Horúci vzduch sa v saune udržuje hore a pokiaľ sedíte, hlava je vždy v tom najteplejšom prostredí. Zatiaľ čo telo sa postupne prehrieva, hlava sa ohrieva najrýchlejšie.
Vďaka tomuto doplnku môžete v saune stráviť dlhší čas. Prírodný materiál má bezchybnú vlastnosť rýchlo vyschnúť a svojou skladnosťou sa zmestí do každej tašky.
Čiapku do sauny nesmiete prať v práčke ani žehliť, ale iba ručným praním vo vlažnej vode, najlepšie bez pridaných saponátov.
Ak chcete vlasom dopriať ďalšiu ochranu, môžete na ne pred saunovaním naniesť kokosový alebo iný prírodný olej. Stačí na končeky vlasov - dodáte im živiny a pomôžete im prečkať pobyt v horúcom prostredí sauny. Po procedúre vlasy umyte vodou a šampónom a naneste na ne kondicionér. Nakoniec ich vysušte fénom alebo ich nechajte prirodzene preschnúť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čiapky do sauny (saunovacie čiapky) |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Druh: | Čiapky |
| Farba: | Hnedá |
| Funkcia: | Na ochranu |
| Hĺbka obalu: | 5 cm |
| Materiál: | 50% bavlna, 50% ľan |
| Rozdelenie do skupín: | Čiapky do sauny |
| Šírka obalu: | 30 cm |
| Šírka produktu: | 250 mm |
| Typ: | Na telo |
| Účel: | Ochranná pomôcka |
| Váha vrátane obalu: | 0,1kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 28 cm |
| Výška produktu: | 300 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.