Regulácia EOS ECON D3
Kód: AD946140Detailní popis produktu
Elektronická riadiaca jednotka sauny pre suchú (fínsku) saunu s veľkým LCD displejom s viacjazyčnou navigáciou v menu. Univerzálny model vhodný pre súkromné aj komerčné použitie.
Silová časť je zabudovaná priamo v ovládacom paneli.
Výhody regulácie oproti EOS ECON D2:
- Doba vykurovania s neobmedzeným režimom (riadená komerčná prevádzka)
- Možnosť pripojenia 2. teplotného čidla.
Rozsah regulácie medzi 30 °C a 115 °C. Bezpečnostný obmedzovač teploty 139 °C. Inc. teplotný senzor s 2 m káblom.
S extra veľkým, viacriadkovým LCD displejom, všetky parametre na prvý pohľad. S 24 hodinovým prednastaveným časovačom v reálnom čase, obmedzenie doby ohrevu až na 6 hodín alebo až 12 hodín (pre komerčné použitie). 4 užívateľské profily.
Spínací výkon 9 kW, je možné rozšíriť o pripojenie výkonnejších ohrievačov.
- Spínací výkon: 9 kW, je možné rozšíriť o pripojenie výkonnejších ohrievačov.
- Elektrické pripojenie: 400 V 3N ~ 50 Hz
- Spínacia kapacita: 9,0 kW odporová záťaž
- Rozšírenie výkonu pomocou jednotky LSG: LSG 10 / LSG 18 / LSG 36
- Rozsah regulácie teploty: 30 - 115 °C
- Predvoľba počiatočného času: až 24 hodín
- Výstupy osvetlenia kabíny/ventilátora: max. 100 W
- Obmedzenie doby ohrevu: 6 hodín alebo 12 hodín
- Rozmery: V/Š/H v cm 22/25/6,7
- Teplota okolia v prevádzke: -10 až +40 °C
- Hmotnosť bez obalu: 1,0 kg
Dôležité upozornenie pre výber Vašej regulácie:
Pri výbere regulácie Vám odporúčame venovať pozornosť na nižšie uvedené vlastnosti, ktoré sú dôležité pre Vašu bezpečnosť a komfort:
Vlastný bezpečnostný termostat - niektoré lacnejšie regulácie nemajú vlastný bezpečnostný termostat a vyžadujú túto ochranu ako súčasť saunových kachlí. Väčšina saunových pecí, ktoré sú určené pre externú reguláciu, bezpečnostný termostat neobsahujú. Ich výrobcovia predpokladajú, že táto ochrana je súčasťou regulácie. Všetky nami ponúkané regulácie tento nevyhnutný bezpečnostný prvok obsahujú.
Dverné čidlo - niektoré lacnejšie regulácie, ktoré umožňujú Wi-Fi ovládanie cez mobilné aplikácie, nevyžadujú tento bezpečnostný prvok a dokonca ani nie je možné čidlo dodatočne nainštalovať. Správne nainštalovaný dverný snímač neumožní zapnutie sauny diaľkovo, pokiaľ sú dvere sauny otvorené. Všetky nami ponúkané regulácie tento nevyhnutný bezpečnostný prvok obsahujú. Pokiaľ nie sú súčasťou nami ponúkaných regulácií, tak na túto skutočnosť upozorňujeme v popise produktu s tým, že je čidlo nutné dokúpiť.
Ovládanie svetla - niektoré lacnejšie regulácie túto možnosť neumožňujú. Všetky nami ponúkané regulácie ovládajú aj osvetlenie vo Vašej saune.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunové regulacie |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| Farba: | Biela |
| Hĺbka obalu: | 10 cm |
| Materiál: | Plast |
| Šírka obalu: | 30 cm |
| Šírka produktu: | 250 mm |
| Tip sauny: | pre suchú saunu |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Časovač |
| Vlastnosti 2: | Termostat |
| Výška obalu: | 25 cm |
| Výška produktu: | 220 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.