Odparovač do sauny Duch leňošenie, Basic
Kód: AD12429Detailní popis produktu
Duch leňošenie vedie vodu až pod lávové kamene, čím začína odparovanie vody odspodu kameňov a saunovanie sa tak stáva príjemnejším vďaka mäkkej a bohatej pare. Je vhodný ako pre elektrické kachle tak pre kachle na drevo. Jeho použitie je jednoduché.
Inštalácia:
Vyrobok nie je možné použiť pre elektrické kachle.
Kachle na drevo - vyberte kamene z hornej časti ohrievača, aby na dne zostala vrstva kameňov a umiestnite výrobok do stredu. Zvyšné kamene umiestnite okolo tak, aby lievik zostal viditeľný.
Pokyny pre použitie:
Nalejte trochu vody do lievika tak, aby bol tlak pary vyrovnaný. Potom nalievajte vodu do lievika podľa vašich potrieb. Optimálna teplota Vašej sauny je 60-80 ° C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odparovače a kalíšky na esencie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Farba: | Strieborná |
| Hĺbka obalu: | 10 cm |
| Materiál: | Hliník |
| Použitie: | Zvlhčovače |
| Šírka obalu: | 26 cm |
| Šírka produktu: | 170 mm |
| Typ: | Dekorácia |
| Typ montáže: | Volně |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 1,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 37 cm |
| Výška produktu: | 180 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.