Narvi vedro do sauny borovica 4,5L s plastovou vložkou
Kód: AD163422Detailní popis produktu
Po ukončení saunovania, vylejte vodu zo saunového vedra a vedro vysušte suchou handrou a odneste z priestoru sauny do inej miestnosti. Vedro aj naberačku nechajte doschnúť pri izbovej teplote.
K vedro radu Narvi borovice odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky luxusného radu Narvi borovice, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Použitie: Vedro do sauny sa plní vodou iba napúšťaním vody z vodovodného radu, nie naberaním vody z bazéna atď. Vedro sa plní iba do úrovne plastovej vložky. Vedro nenechávajte sušiť v horúcej a vlhkej saune, položené na mokrej alebo vlhkej podlahe ani v ňom nenechávajte vodu. Pred ďalším použitím vedro do sauny naplňte čerstvou vodou a doneste do sauny. Naberačku nenechávajte vo vode, naberte iba vodu, polejte kachle a naberačku odložte bokom. Ak by naberačka stála vo vode príliš dlho, mohla by popraskať. Vedro aj naberačku je možné čistiť mydlovou vodou a mäkkou špongiou alebo kefou. Pri nedodržaní návodu môže dôjsť k popraskaniu a napučaniu celého materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Druh: | Vedro |
| Farba: | Svetlé drevo |
| Funkcia: | Na polievanie vodou |
| Hĺbka obalu: | 15 cm |
| Materiál: | Borovica |
| Rozdelenie do skupín: | Vedrá do sauny |
| Šírka obalu: | 27 cm |
| Šírka produktu: | 270 mm |
| Typ: | Dekorácia |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,6 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 18 cm |
| Výška produktu: | 180 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.