Narvi saunové kachle na drevo Kota Kuru 14
Kód: AD12373Detailní popis produktu
Narvi Kota Kuru 14 sú vynikajúce štýlové a spoľahlivé saunové kachle na drevo z rady Kota, ktoré vytvára autentický pocit zo sauny a zaisťujú príjemnú saunu. Sklenené okienko pri dvierkach poskytuje perfektný pôžitok z horiaceho ohňa počas saunovej procedúry. Komín priemer 125 mm.
Oceľové púzdro saunových pecí a dizajn v čiernej farbe vytvára jednoduchú, ale štýlovú atmosféru. Vďaka dreveným držadlám je použitie saunového ohrievača je bezpečné a jednoduché.
Nezabudnite dokúpiť kamene 10-15cm (2balenie 40kg) AD12629
Množstvo kameňov 35 kg. Kamene nie sú v cene ohrievača.
Aký druh ohrievača použiť:
Palivové drevo s priemerom asi 5 cm, dĺžkou asi 33 cm a hmotnosťou asi 0,5 kg.
Nevkladajte palivové drevo do ohniska nad 2/3 jeho výšky.
Ako palivo používajte iba guľatiny z prírodného dreva. Na ohrev sauny je možné použiť tvrdé aj mäkké drevo. Používanie drevotriesky, drevovláknitých dosiek, brikiet, peliet, natretého alebo impregnovaného dreva, odpadu alebo plastov je zakázané. Aby bolo zaistené čisté spaľovanie a čo najväčšia účinnosť, musí byť drevo suché. Obsah vlhkosti dreva musí byť menší ako 20%. Dobré palivové drevo sú obvykle polienka z dreva, ktorých priemer je približne 5 cm, dĺžka približne 33 cm a hmotnosť približne 0,5 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 84 kg |
| Farba: | Čierna, šedá |
| Hĺbka obalu: | 48 cm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 42 cm |
| Šírka produktu: | 400 mm |
| Typ ohrievača: | Na drevo |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na podlahu |
| Váha vrátane obalu: | 80kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vívod: | Zadný |
| Výška obalu: | 68 cm |
| Výška produktu: | 660 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.