Narvi saunová pec na drevo Velvet 20 Gold
Kód: AD12352Detailní popis produktu
Saunové pece Narva Velvet 20 Gold v zlatom prevedení sú opatrené dvojitým puzdrom, ktoré zjednodušuje stohovanie kameňa. Vďaka zasklenému poklopu je ľahké udržať plamene rovnomerne a súčasne vytvára útulnú atmosféru v parnej miestnosti. Drevené rukoväte zlepšujú pohodlie užívateľa. Vďaka vymeniteľné peci sú tieto saunové kachle dlhotrvajúci a ekologickú voľbou. Narva Velvet sú špičková saunové kachle, ktorá trvá od generácie po generáciu. Množstvo kameňov 160kg. Saunové kamene nie sú v cene ohrievača.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 200 kg |
| Hĺbka obalu: | 580mm |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 540mm |
| Váha vrátane obalu: | 89kg |
| Výška obalu: | 780mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.