Narvi saunová pec na drevo Velvet 20 Black
Kód: AD102415Detailní popis produktu
Saunový ohrievač je vybavený dvojitým puzdrom, ktoré zjednodušuje stohovanie kameňa. Vďaka preskleným dvierkam je ľahké udržať plamene rovnomerne a súčasne vytvára útulnú atmosféru v saune. Drevené rukoväte zlepšujú pohodlie v saune. Vďaka vymeniteľnému kúrenisku sú tieto saunové kachle dlhotrvajúcou a ekologickou voľbou. Narvi Velvet je špičkový saunový ohrievač, ktorý trvá od generácie po generáciu.
Vlastnosti produktu:
- Výška (mm): 780
- Šírka (mm): 540
- Hĺbka (mm): 580
- Priemer pripojenia dymovodu (mm): 119
- Hmotnosť výrobku (kg): 89
- Objem sauny, min. (m³): 8
- Objem sauny, max. (m³): 20
- Bezpečná vzdialenosť od stropu (mm): 1 220
- Bezpečná vzdialenosť od boku (mm): 150
- Bezpečná vzdialenosť dopredu (mm): 500
- Zadná bezpečnostná vzdialenosť (mm): 200
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 249 kg |
| Hĺbka obalu: | 580mm |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 540mm |
| Váha vrátane obalu: | 89kg |
| Výška obalu: | 780mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.