Narvi saunová pec na drevo Stony 20 ST Stainless
Kód: AD12350Detailní popis produktu
Vďaka vymeniteľné peci sú tieto saunové kachle dlhotrvajúci a ekologickú voľbou. Požiarne komora bola navrhnutá tak, aby sa rešpektovanie životného prostredia a dokonca sa uistila, že kachle spĺňajú povinné požiadavky na značenie CE. Farebné alternatívy sú nerez. Model tunela Stony 20 ST vyhrievaný z vonkajšej strany parnej komory je ideálnou voľbou, ktorí chcú udržať pokoj v saune. Množtsví kameňov 210kg. Kamene nie sú v cene ohrievača.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 285 kg |
| Hĺbka obalu: | 770mm |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 520mm |
| Váha vrátane obalu: | 75kg |
| Výška obalu: | 810mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.