Narvi saunová pec na drevo Steam Master
Kód: AD12357Detailní popis produktu
Dvere saunových kachlí sa počas vašej doby zatvárajú v saune tak, aby teplo bolo účinne uskladnený do veľkého kamenného priestoru a tiež nebude sušiť vzduch v saune. Steam Master zahrieva saunu za iba 1 až 1,5 hodiny. Smaltovaná oceľová skriňa je dobrá, odolná a ľahko sa čistí. Strecha a potrubia sú vyrobené z odolnej ocele. Saunové kachle sú vybavené nastaviteľnými nohami, čo uľahčuje inštaláciu. Množstvo kameňov 100kg. Saunové kamene nie sú v cene ohrievača
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 216 kg |
| Hĺbka obalu: | 520mm |
| Objem sauny: | 10-25m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 470mm |
| Váha vrátane obalu: | 116kg |
| Výška obalu: | 1000mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.