Narvi saunová pec na drevo Steam Master WT
Kód: AD12358Detailní popis produktu
Systém tepelného ukladanie a účinná cirkulácia vzduchu navrhnutá spoločnosťou Narva zaisťujú dobrú paru. Prístave určenia na uskladnenie tepla je počas ohrevu uzavretá, čím sa teplo účinne hromadia vo veľkom kamennom koši a nevysuší vzduch zo sauny. Narva Löylymestari sa zahrieva a je pripravená na paru za 1 až 1,5 hodiny. Smaltovaný oceľový kryt je krásny, odolný a ľahko udržiavateľný. Kryt krbu a potrubie je vyrobený z extra silnej ocele. Inštalácia je jednoduchá vďaka nastaviteľným nohám saunovej pece. Na želanie môžu byť dvere saunového ohrievača opatrené ozdobným rámom.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 215 kg |
| Hĺbka obalu: | 520mm |
| Objem sauny: | 10-25m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 470mm |
| Váha vrátane obalu: | 116kg |
| Výška obalu: | 1000mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.