Narvi saunová pec na drevo NC 20 VSV
Kód: AD12345Detailní popis produktu
Robustná konštrukcia a veľké množstvo kameňov udržujú parné tvar pekne a rovnomerne. Napriek ohromnej veľkosti kachle nepotrebujú veľa kameňov. Štruktúra saunového ohrievača predstavuje nový dizajn, ktorý zaisťuje ešte účinnejšie a čistejšie spaľovanie. Saunové kachle spĺňajú povinné požiadavky na emisie CE. S nastaviteľnými nohami je piecka ľahko inštalovateľné na požadované miesto. Súprava saunového ohrievača sauny zahŕňa tiež spoje, ktoré spojí ohrievač s komínovým dymom. Saunové pece sauny môže byť tiež pripojený k komínovému dyme z hornej časti ohrievača, ale pre to je potrebné ďalšie spoje. Množstvo kameňov 50kg. Kamene nie sú v cene ohrievača
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 130 kg |
| Hĺbka obalu: | 570mm |
| Objem sauny: | 10–20m³ |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 590mm |
| Váha vrátane obalu: | 80kg |
| Výška obalu: | 740mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.