Narvi saunová pec na drevo NC 16
Kód: AD12284Detailní popis produktu
Pri kachliach do sauny Narvi NC 16 je veľký objem kameňov a odolná konštrukcia zaručuje príjemnésaunovanie. Napriek svojej veľkosti kachle nepotrebujú špirály. Kachle majú novú podobu,ktoré zaisťuju efektívnejšie a čistejješie spaľovanie. Ohnisko bolo navrhnuté tak, aby bolo šetrné k životnému prostrediu. Kachle spĺňajú povinné požiadavky na značenie CE.
Krytkachlí je lakovaný grafitovo šedý a má sklenené dvere zabalené v čiernej liatine, čierny čelný panel popolníka a oceľový rám okolo kamennej časti.
Narvi NC 20 a Narvi NC 16 sú tiež k dispozícii v nerezovej ocely. Kachle majú nastaviteľné nožičky pre jednoduchú a správnu inštaláciu. Ku kachliam možno dokúpiť potrubia pre zadné pripojenie ku komínu. Pripojenie komína môže byť tiež realizované z hornej časti kachlí, ale preto budete potrebovať samostatnú prípojku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 72 kg |
| Hĺbka obalu: | 580mm |
| Objem sauny: | 8-16m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 500mm |
| Váha vrátane obalu: | 72 |
| Výška obalu: | 780mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.