Narvi saunová pec na drevo NC 16 Stainless
Kód: AD12342Detailní popis produktu
Veľký objem kameňov a odolná konštrukcia zaručujú príjemnú saunovania. Napriek svojej veľkosti kachle nepotrebujú špirály. Kúrenisko má novú podobu, ktorá zaisťuje efektívnejšie a čistejšie spaľovanie. Ohnisko bolo navrhnuté tak, aby bolo šetrné k životnému prostrediu. Kachle spĺňajú povinné požiadavky na značenie CE. Kryt kachlí je lakovaný grafitovo šedý a má sklenené dvere zabalené v čiernej liatine, čierny čelný panel popolníka a oceľový rám okolo kamenné časti. Narva NC 20 a Narva NC 16 sú tiež k dispozícii v nerezovej ocele. Kachle majú nastaviteľné nožičky pre jednoduchú a správnu inštaláciu. Ku kachliam možno dokúpiť potrubia pre zadné pripojenie ku komínu. Pripojenie komína môže byť tiež realizované z hornej časti kachlí, ale pre to budete potrebovať samostatnú prípojku. Množtsví kameňov 50kg. Kamene nie sú v cene ohrievača
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 122 kg |
| Hĺbka obalu: | 580mm |
| Objem sauny: | 8-16m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 500mm |
| Váha vrátane obalu: | 72 |
| Výška obalu: | 780mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.