Narvi saunová pec na drevo Kota Pallas
Kód: AD12404Detailní popis produktu
Kota Pallas je späť! Návrat milovaných kachlí je dodávaný s moderným okrúhlym dizajnom a vylepšenou štruktúrou. Tieto jedinečné saunové kachle sa hodia veľmi dobre ako do moderných domov, tak aj do letných domov. Povrchová úprava je známa kvalitou. Narva a to je naozaj skvelý saunový ohrievač pre svoju cenovú triedu. Kachle majú strop 10 mm a ohňovzdorné jadro je z nerezovej ocele. Drevená rukoväť sa nezahrieva, takže zážitok je
príjemný a bezpečný. Množstvo kameňov 35 kg. Kamene nie sú v cene ohrievača.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 59 kg |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 540mm |
| Váha vrátane obalu: | 59kg |
| Výška obalu: | 780mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.