Narvi saunová pec na drevo AK 57 ST tunnel
Kód: AD12372Detailní popis produktu
Saunové pece sú dodávané s extrémne odolnými kameňmi ohrievače sáun, ktoré skracujú dobu vykurovania. Kruhový tvar keramických kameňov zlepšuje ťah. Teplo vytrvalosť kameňa je prvotriedne a tým sa predĺži vek užívania kameňa. Kryt vyhrievač sauny bol izolovaný a izolácia bola chránená nerezovým plechom. Ohnisko je vyrobené z ohňovzdornej hmoty a odliatkov. Kamenný priestor bol obložený požiarnymi tehlami. Otvorenie poklopu, ohnisko a vnútorné veko saunových ohrievačov sú vyrobené z liatiny. Ohrievač sauny bude dodávaný v častiach, ktoré sú pripravené na inštaláciu. Tunelový model Aito AK vyhrievaný z vonkajšej strany sauny je ideálnou voľbou, ktorí chcú udržať pokoj v saune. Množstvo kameňov 90kg. Kamene nie sú v cene ohrievača.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 630 kg |
| Hĺbka obalu: | 680mm |
| Objem sauny: | 14-26m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Váha vrátane obalu: | 430kg |
| Výška obalu: | 1400mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.