Narvi saunová pec na drevo Aito AK 57
Kód: AD12371Detailní popis produktu
Saunové kachle sú dodávané s extrémne odolnými kameňmi, ktoré ohrievajú saunu a tým skracujú dobu vykurovania. Kruhový tvar keramických kameňov zlepšuje ťah. Vytrvalosť kameňa je prvotriedne a tým sa predĺži vek užívania kameňa. Kryt saunového ohrievača je izolovaný a izolácia je chránená nerezovým plechom. Saunové ohrievač je vyrobené z ohňovzdornej hmoty a odliatkov. Kamenný priestor bol obložený požiarnymi tehlami. Otvorenie poklopu, ohnisko a vnútorné veko saunového ohrievače sú vyrobené z liatiny. Saunové kachle sú dodávané v častiach, ktoré sú pripravené na inštaláciu. Množstvo kameňov 90kg. Kamene nie sú v cene ohrievača.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 360 kg |
| Hĺbka obalu: | 570mm |
| Objem sauny: | 9-20m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Váha vrátane obalu: | 270kg |
| Výška obalu: | 1160mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.