Narvi saunová pec na drevo Aito 24
Kód: AD12368Detailní popis produktu
Požiarna rošt je rovnako veľký ako spodná časť saunového ohrievača a sekundárny vzduch je vedený pod popolníkom, aby bolo spaľovanie efektívnejšie. Strecha hasičského boxu je 10 mm hrubá a odolná. Dvere zo sklenej liatiny nastavujú tón a pomáhajú udržiavať oheň rovnomerne. Je ľahké inštalovať saunové kachle s nastaviteľnými nohami. K dispozícii sú aj modely s nádržami na vodu, kde je nádrž na vodu umiestnená vpredu. Zásobník na vodu má veľký a ľahko použiteľný otvor pre plnenie vody a rukoväť nádrže na vodu je možné inštalovať na oboch stranách nádrže. Množstvo saunových kameňov 80kg. Kamene nie sú v cene ohrievača.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 148 kg |
| Hĺbka obalu: | 500mm |
| Objem sauny: | 12-24m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 550mm |
| Váha vrátane obalu: | 68kg |
| Výška obalu: | 760mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.