Narvi saunová pec na drevo Aito 20 VS
Kód: AD12367Detailní popis produktu
Aito 20 VS je požiarný rošt tak veľký ako dno saunového ohrievača a sekundárny vzduch je vedený pod popolníkom, aby bolo možné zvýšiť účinnosť horenia. Strecha hasičského boxu je 10 mm hrubá a odolná. Dvere zo sklenej liatiny nastavujú tón a pomáhajú udržiavať oheň rovnomerne. Je ľahké inštalovať saunové kachle s nastaviteľnými nohami. Nádrž na vodu je umiestnená vpredu. Zásobník na vodu má veľký a ľahko použiteľný otvor pre plnenie vody a rukoväť nádrže na vodu je možné inštalovať na oboch stranách nádrže. Množstvo kameňov: 60kg. Kamene nie sú v cene ohrievača.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 137 kg |
| Hĺbka obalu: | 660mm |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 480mm |
| Váha vrátane obalu: | 77kg |
| Výška obalu: | 760mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.