Narvi saunová pec na drevo Aito 20 ST Boiler left
Kód: AD12366Detailní popis produktu
Požiarna rošt je tak veľký ako dno saunového ohrievače a sekundárny vzduch je vedený pod popolníkom, aby bolo možné zvýšiť účinnosť horenia. Strecha hasičského boxu je 10 mm hrubá a odolná. Dvere zo sklenej liatiny nastavujú tón a pomáhajú udržiavať oheň rovnomerne. Je ľahké inštalovať saunové kachle s nastaviteľnými nohami. Nádrž na vodu je umiestnená vpredu. Zásobník na vodu má veľký a ľahko použiteľný otvor pre plnenie vody a rukoväť nádrže na vodu je možné inštalovať na oboch stranách nádrže. Kachle s vodovodnej prípojky (ľavá strana). Množtsví kameňov 60kg. Kamene nie sú v cene ohrievača
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 109 kg |
| Hĺbka obalu: | 680mm |
| Objem sauny: | 10–20m³ |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 480mm |
| Váha vrátane obalu: | 60kg |
| Výška obalu: | 760mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.