Narvi saunová pec na drevo Aito 16
Kód: AD12359Detailní popis produktu
Čierny oceľový plášť obložený smaltom je elegantný a ľahko sa udržuje v čistote. Požiarna rošt je rovnako veľký ako spodná časť saunového ohrievača a sekundárny vzduch je vedený pod popolníkom, aby bolo spaľovanie efektívnejšie. Strecha hasičského boxu je 10 mm hrubá a odolná. Dvere zo sklenej liatiny nastavujú tón a pomáhajú udržiavať oheň rovnomerne. Saunové kachle sú ľahko inštalovaná vďaka nastaviteľných nôh K dispozícii sú aj modely s nádržami na vodu, kde je nádrž na vodu umiestnená vpredu. Zásobník na vodu má veľký a ľahko použiteľný otvor pre plnenie vody a rukoväť nádrže na vodu je možné inštalovať na oboch stranách nádrže. Množstvo kameňov 50kg. Kamene nie sú v cene ohrievača
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 109 kg |
| Hĺbka obalu: | 500mm |
| Objem sauny: | 8-16m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 400mm |
| Váha vrátane obalu: | 60kg |
| Výška obalu: | 760mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.