Narvi saunová pec na drevo 50 ST
Kód: AD12356Detailní popis produktu
Táto saunové kachle tiež ponúka príjemnú páru vo väčších saunách pre viac ľudí. Vonkajší plášť tohto robustného ohrievača je vyrobený z lakovanej ocele a spojovacie komín komína je umiestnený na hornej strane saunovej pece.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 375 kg |
| Hĺbka obalu: | 850mm |
| Objem sauny: | 45-70m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 670mm |
| Váha vrátane obalu: | 275kg |
| Výška obalu: | 1100mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.