Narvi saunová pec na drevo 30 ST black
Kód: AD12354Detailní popis produktu
Saunové kachle, ktorými môžete vykurovať zvonku sauny, je vynikajúcou voľbou, ak jedinou funkciou parné kúpele je sauna. Množstvo kameňov 65kg. Saunové kamene nie sú v cene ohrievača.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 215 kg |
| Hĺbka obalu: | 670mm |
| Objem sauny: | 20-35m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 540mm |
| Typ ohrievača: | Na drevo |
| Váha vrátane obalu: | 150kg |
| Výška obalu: | 950mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.