Narvi saunová pec elektrická Ultra Small 9 kW
Kód: AD12485Detailní popis produktu
Jedná sa o podlahový model s krátkou bezpečnostnou vzdialenosť. Mimoriadne silné vykurovacie prvky robí tento výrobok odolný aj pre hrubé použitie. Ohrievač je riadené univerzálne samostatnou riadiacou jednotkou, ktorá nie je zahrnutá v cene. Samostatný termostat udržuje správnu teplotu. Množstvo kameňov 30kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 300mm |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 450mm |
| Váha vrátane obalu: | 15kg |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 680mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.