Narvi saunová pec elektrická Ultra 10,5kW
Kód: AD12283Detailní popis produktu
Pec Narvi Ultra 10,5kW je vhodná pre veľké sauny a je vyrobená tak, aby bola spoľahlivá a funkčná. Je vhodná pre veľké sauny s dlhou životnosťou. Funkcie saunovej pece sú riadené samostatným ovládacím panelom. K dispozícii je tiež samostatná jednotka termostatu, ktorá zaisťuje, že požadovaná teplota je udržiavaná v saune. Priemer saunové špirály u saunovej pece je mimoriadne veľký (8,5 mm). To predlžuje životnosť vykurovacieho telesa a výrazne znižuje riziko prehriatia. Množstvo kameňov 50kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 490mm |
| Objem sauny: | 9-15m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 450mm |
| Váha vrátane obalu: | 71kg |
| Vykurovací výkon: | 10,5kW |
| Výška obalu: | 680mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.