Narvi saunová pec elektrická Trio E 9,0 kW White
Kód: AD12483Detailní popis produktu
Dizajn saunové pece Narvi Trio E 9,0 kW White je kombináciou liateho kameňa a lakovanej ocele. Vďaka farebnej kombinácii tak zapadajú ako do svetlých tak do tmavších sáun. Kapacita lávových kameňov je 40kg. Můžete si tak dopriať dokonalú a jemnú paru. Krátke bezpečnostné vzdialenosti dovoľujú inštaláciu pece aj v úzkych priestoroch. Saunové pece Narvi Trio možno umiestniť aj do saunové lavice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 kg |
| Farba: | white |
| Hĺbka obalu: | 390mm |
| Objem sauny: | 6-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 390mm |
| Váha vrátane obalu: | 40kg |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 1000mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.